1000 Варіантів

Фото
м. Черкаси, вул. Небесної сотні 31, оф. 5
+38067 231-62-35
+38093 804-01-00
+38095 816-13-03
1000variantiv@gmail.com
Регион деятельности:Черкасская обл
Место расположения:м. Черкаси, вул. Небесної сотні 31, оф. 5
Вид деятельности:Агентства недвижимости, Юридические услуги, Управление недвижимостью
О СЕБЕ
«1000 Варіантів» - агентство нерухомості, команда фахівців, народжена в 2008 році. Протягом цього часу багато родин поліпшили свої житлові умови, або реалізували свої ділові плани пов’язані з нерухомістю. Операції з нерухомістю пов’язані з великими грошима та певним ризиком – тому варто звернутись до кваліфікованих, та досвідчених спеціалістів з нерухомості. Наше Агентство «1000 Варіантів» візьме на себе Ваш клопіт щоб максимально вигідно продати квартиру або будинок, підібрати актуальні та «цікаві» пропозиції на купівлю. Запропонуємо варіанти в оренду або допоможемо знайти порядних квартирантів.

Цінуємо чесність та порядність.

Ми дбаємо про свою репутацію та виправдовуємо довіру наших Клієнтів.

Нас рекомендують друзям.

Приходьте до нас- і живіть краще!
ПРЕДЛОЖЕНИЕ КЛИЕНТАМ
Операції з нерухомістю пов’язані з великими грошима та певним ризиком – тому варто звернутись до кваліфікованих, та досвідчених спеціалістів з нерухомості. Наше Агентство «1000 Варіантів» візьме на себе Ваш клопіт щоб максимально вигідно продати квартиру або будинок, підібрати актуальні та «цікаві» пропозиції на купівлю. Запропонуємо варіанти в оренду або допоможемо знайти порядних квартирантів.
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПАРТНЕРАМ
Відданість справі
Ми віддані спільній справі. Для кожного співробітника компанії робота на ринку нерухомості - це значно більше ніж "просто робота". Нерухомість - це наш спосіб життя.
Командна робота
Ми працюємо разом, єдиною й згуртованою командою. Ми будуємо спілкування з колегами й клієнтами на принципах поваги і взаєморозуміння.

Орієнтація на клієнта
Прагнемо максимально зрозуміти та задовільнити потреби наших клієнтів. Наші клієнти – це основа нашого успіху.
Відповідальність
Ми відповідальні перед клієнтами й діловими партнерами за результати нашої праці, якість наданих послуг, належне виконання своїх обов'язків. Ми відповідаєм перед суспільством - за внесок у розвиток економіки України.
Чесність та довіра
Всі наші дії базуються на довірі. Сильні команди - будуються на принципі довіри та відповідальності. Що об’єднує сильну команду? Конкретні люди, професіонали, що працюють чесно та відповідально, люди, яким компанія та клієнт довіряє.
ВОПРОС-ОТВЕТ

Комментарии модерирует владелец этой страницы - 1000 Варіантів

Комментарии посетителей (0) Новых - 0